Instalacje hydrauliczne

Instalacje Stanisław Grabowski

Instalacje

Stanisław Grabowski

Instalacje hydrauliczne

Wykonujemy praktycznie wszelkie domowe instalacje: takie jak ogólne instalacje hydrauliczne, instalacje wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania Jako firma oferujemy modernizacje już istniejących instalacji, ich serwisowanie jak oraz wykonanie całkowicie nowych systemów. Wieloletnie doświadczenie w zakresie oferowanych usług oraz pełne kwalifikacje zapewniają nam doskonałą organizacje pracy, terminowość, profesjonalizm, a przede wszystkim bezpieczeństwo wykonanych przez nas zleceń.

Instalacje sanitarne i hydrauliczne

 • instalacje kanalizacji sanitarnej
 • instalacje wody ciepłej i zimnej
 • Instalacje centralnego ogrzewania

Oferujemy fachowe wykonanie instalacji, zaś materiały na których pracujemy pochodzą od renomowanych producentów, co zapewnia nam zawsze najlepsze wykonanie.

Stosujemy w naszych instalacjach zarówno tradycyjne metody jaki i bardziej zaawansowane technologie. Wykonujemy dla Państwa:

 • instalacje centralnego ogrzewania i grzejników
 • instalacje ogrzewania podłogowego, będące najefektywniejszym sposobem ogrzewania mieszkalnego i domowego
 • Miedz plastik, tradycyjnie

Ogrzewanie podłogowe, solarne

Ogrzewanie podłogowe – system ogrzewania podłogowego wykorzystuje energie w bardziej efektywnie niż tradycyjne systemy grzejnikowe systemy ogrzewania. Nie chodzi tu bynajmniej tylko o sam komfort ciepła, ale również o dokładność regulacji temperatury poprzez zastosowanie elektronicznych termostatów.

Oznacza to, ze system ogrzewania podłogowego potrzebuje o około 20 procent energii mniej do osiągniecia tej samej temperatury w przeciętnym domu od tradycyjnych grzejników elektrycznych.

Systemy solarne

Systemy solarne – energia słoneczna jest ekologicznym odnawialnym źródłem energii. Dla tych którym środowisko nie jest obojętne zachęcamy do inwestowania w system kolektorów słonecznych. Wielkość układu solarnego zależy od wielu czynników, które trzeba dokładnie przeanalizować. Wybór zbyt małego systemu lub też jego przewymiarowanie wpływa na prace instalacji solarnej. ,,Prawidłowe określenie wielkości układu solarnego wspomagającego podgrzewanie ciepłej wody zależy głównie od:

 • określenia w jakim procencie w skali roku energia słoneczna ma pokryć zapotrzebowanie na ciepłą wodę (typowo zakłada się ok.60%)
 • zapotrzebowania na ciepłą wodę
 • trybu życia domowników (np. obecność w domu w ciągu dnia)
 • położenia kolektora słonecznego względem stron świata
 • nachylenia kolektora słonecznego względem poziomu (do płaszczyzny ziemi)
 • lokalnego nasłonecznienia
 • cyrkulacji ciepłej wody lub jej braku
 • użytkowania dużych odbiorników ciepłej wody na. Wanien

Montaż stacji uzdatniania wody

Oferujemy fachowy montaż stacji uzdatniania wody. Stacje przygotowane są do uzdatniania wody surowej do parametrów jakościowych, jakim powinna odpowiadać woda przeznaczona do picia i potrzeb gospodarczych, zgodnie z kryteriami krajowymi oraz normami Unii Europejskiej. Stacje zaopatrzone są w system kontroli i sterowania poszczególnymi procesami a ich modułowa budowa pozwala na wkomponowanie poszczególnych jej elementów w instalacje już pracujące.

 

Montaż kotłowni

Oferujemy fachowy montaż i serwis kotłów gazowych, eko i pellets. Przeglądy gwarancyjne oferujemy Państwu najwyższej jakości usługi w zakresie obsługi gwarancyjnej. Przeglądy gwarancyjne wykonujemy zgodnie ze standardem
i zaleceniami producentów.

Pełna Autoryzacja dla marek: Vaillant, Saunier Duval, Viessmann, Defro

Posiadamy pełną autoryzacje na montaż, pierwsze uruchomienie urządzeń firmy Vaillant, Saunie Duval, Viessmann, Defro.

Autoryzacja ta w pełni obliguje nas do solidności wykonanych prac, fachowej obsługi, pełnych kwalifikacji. Służymy Państwu wiedzą oraz doradztwem w zakresie doboru urządzeń tychże marek jak i najkorzystniejszych rozwiązań techniki grzewczej i dostarczania ciepłej wody.

Profesjonalne doradztwo

Ciesząc się Państwa zaufaniem, jak najbardziej służymy profesjonalną radą, wiedzą, doświadczeniem. W swoich ocenach jesteśmy zawsze obiektywni, przyświeca nam cel doboru jak najkorzystniejszych rozwiązań dla klienta przy zachowaniu najwyższych standardów.

Instalacje Stanisław Grabowski

Wykonujemy instalacje hydrauliczne, alarmowe, elektryczne, ogrodowe, sanitarne, grzewcze, ale także montujemy i wdrażamy klimatyzatory LG, a także wszelkie nowatorskie projekty i rozwiązania. Działamy na terenie całego województwa Mazowieckiego.